Nostale

forum o Nostale

Ogłoszenie

ZAPRASZAMY! DO ZAŁOŻENIA KONTA ;)

#1 2011-01-15 17:13:10

Mumia57

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 10
Punktów :   

Problem z Teksturami

Witam mój znajomy zaczyna grać dopiero w "Nostale" i mówił mi że ma problem z teksturami.
Tylko nie wiadomo dla czego tak się dzieje że momentami po prostu postać stoi mu w powietrzu a do okoła nic nie widać.
kiedy napisaliśmy do ekipy "Nostale" odesłali bzdurna wiadomość że to na pewno wina sterowników graficznych, tylko że on posiada najnowsze jakie wyszły z tego co pamiętam to chyba z 21.10.2010 i sprawdzaliśmy że na razie nowszych nie ma .
Teraz tak czekam na wasze propozycje co może być nie tak.

Moim zdaniem albo coś z procesorem albo z kartą graficzną ponieważ karta graficzna grzeje mu się ostatnio szybciej , więdz zakładam że mu po prostu karta graficzna siada ale nie było tego jak zbytnio sprawdzić ponieważ on ma tylko "Nostale" i "Counter-Strike" zainstalowane a CS to prawie na najgorszym sprzęcie pójdzie więdz tam 0 problemów.

Chętnie wrzucę zdjęcia zaraz jak kolega prześle mi je na maila.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2011-01-16 13:33:35

motorola980

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problem z Teksturami

Tak też wygląda mi to na jakiś problem z Kartą Graficzną , żeby wykluczyć ten problem .
Jeżeli ma niech wsadzi inną kartę i odpali Nostale jeżeli wszystko będzie dobrze to problem rozwiązany , a jeżeli nie to już jakaś inna sprawa może się po prostu przegrzewa , można też sprawdzić obciążenie procesora podczas gry oraz jaką wtedy osiąga temperaturę , może się po prostu grzeje.

Zróbcie tak i dajcie znać.

Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2011-01-16 15:01:01

Mumia57

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Problem z Teksturami

Zrobiłem jak powiedziałeś wrzuciłem swoją kartę graficzną i chodzi jak marzenie .
Dzięki za dobry pomysł masz +.

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dezerter.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.psieranczo.pun.pl www.pokegame.pun.pl www.narutoshippuuden1.pun.pl